Strona główna
Kolejny sukces Karola Korszunia
Wpisany przez P. Pietruczuk   
środa, 22 kwietnia 2009 11:50

W dniach 20-21 kwietnia 2009 roku odbyły się eliminacje III stopnia (ogólnopolskie) OLIMPIADY MEDIEWISTYCZNEJ (wiedzy o epoce średniowiecza). Uczeń klasy III B Karol Korszuń potwierdził w niej doskonałą znajomość historii i zajął 4 miejsce. Uzyskał tytuł FINALISTY (w olimpiadzie mediewistycznej tylko dwa pierwsze miejsca honorowane są tytułem laureata) i potwierdził swoją wiedzę historyczną. Karol jest pierwszym uczniem naszej szkoły, który osiągnął sukces w dwóch olimpiadach. Życzymy Karolowi dalszych sukcesów naukowych, już na wybranych przez siebie studiach wyższych.

 
Finał "Ośmiu Wspaniałych"
Wpisany przez M. Lipińska   
wtorek, 21 kwietnia 2009 16:15

21.04.2009 odbyła się XI Gala Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Aleksandra Stachowska z klasy 1c znalazła się w tej WSPANIAŁEJ ÓSEMCE. My też tam byliśmy. Cieszymy się ogromnie, że mamy TAKĄ OLĘ!

 
Finał Public Speaking Competition
Wpisany przez A. Lasek   
niedziela, 05 kwietnia 2009 19:45

4 kwietnia w Bydgoszczy odbył się ogólnopolski finał konkursu wygłaszania przemówień w języku angielskim. Tradycyjnie już, udział wzięli w nim uczniowie naszej szkoły.

 
Każdy może pomóc! - apel klasy Ic
Wpisany przez M. Lipińska   
piątek, 27 marca 2009 23:25
Tak, tak, wystarczy przynieść jakiś niepotrzebny w domu koc, sweter, trochę karmy, jakąś miskę metalową i można poprawić los biednych piesków i kotków ze schroniska w Elblągu. Klasa Ic  jest inicjatorem tej akcji. Gdybyś zobaczył smutek tych zwierząt i wielkie oczekiwanie na nowego właściciela, nie czekałbyś z pomocą tak długo!
 
Karol Korszuń laureatem Olimpiady Historycznej
Wpisany przez P. Pietruczuk   
czwartek, 09 kwietnia 2009 21:15
W dniach 4-6 IV w Gdańsku odbyły się eliminacje III stopnia (centralne) OLIMPIADY HISTORYCZNEJ. Uczeń naszej szkoły Karol Korszuń zajął tam IV miejsce i został laureatem tej olimpiady.
 
Jak mówić, to po angielsku. Finał Olimpiady Języka Angielskiego
Wpisany przez A. Lasek   
niedziela, 05 kwietnia 2009 19:40

3 kwietnia odbył się finał  Olimpiady Języka Angielskiego, organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych (Regent College) w Elblągu. Jednym z finalistów został uczeń naszej szkoły, Michał Stężała z kl.III b, który w nagrodę otrzymał  indeks NKJO w Elblągu.

 
Matematyka w zarządzaniu
Wpisany przez Carbolymer   
czwartek, 26 marca 2009 22:30

Zdjęcie z serwisu Zespołu Szkół Ekonomicznych w OlsztynieW odbytym 26 marca 2009 w Olsztynie konkursie "Matematyka w zarządzaniu" nasza szkoła tradycyjnie zaznaczyła swoją obecność wysokimi lokatami.

 
<< Początek < Poprzednia 71 72 73 74 Następna > Ostatnie >>

Strona 73 z 74

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj159
mod_vvisit_counterWczoraj88
mod_vvisit_counterW tym tygodniu159
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1894

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

Z regulaminu Liceum (...) 

- Zgłoszenie nieprzygotowania nie zwalnia ucznia z aktywnego udziału w zajęciach lekcyjnych.