Strona główna
Pomóżmy Kasi!
Wpisany przez Agnieszka Bronś   
czwartek, 24 września 2009 19:53

W najbliższych dniach w naszej szkole odbędzie się szereg imprez mających na celu zbiórkę pieniędzy, a tym samym włączenie się w ogólnopolską już kampanię „na rzecz Kasi”. Kasia, która w maju uległa poważnemu wypadkowi, dziś jest uczennicą naszej szkoły i czeka ją kosztowna rehabilitacja oraz zakup niezbędnych do codziennego funkcjonowania protez kończyn.

 
II D sprzątała świat
Wpisany przez II D   
środa, 23 września 2009 20:01

W piątek 18 września klasa II D, pod przewodnictwem pana Tomasza Stężały, ruszyła na Gęsią Górę górę Ludendorffa, aby ''sprzątać świat''. Jak na klasę biologiczno-chemiczną przystało, oczyszczali teren z odpadów z dużym zaangażowaniem, czego efektem są pięć pękatych worków śmieci. (GALERIA)

 
Można głosować na wspomnienia z wakacji
Wpisany przez Administrator   
Na konkurs fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" swoje prace przysłało 8 autorów. Niektórzy jedno zdjęcie, inni kilkanaście. Poszę oglądać fotografie w GALERII i głosować (tylko 1 raz na 24 godz.) przy pomocy sondy. Nazwiska autorów ujawnimy ok. 15 października.
 
Nie można zapomnieć
Wpisany przez Olga Kucewicz   
wtorek, 01 września 2009 21:29

24Zaraz po uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 1 września 2009 r. klasy: IIa, IIb oraz IIe, pod opieką nauczycieli: W. Paczkowskiego, J. Pankowskiego, M. Hula oraz J. Bekiera, udały się do Klubu Garnizonowego na wystawę poświęconą 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. (Zdjęcia z wystawy w galerii)

 
Spotkanie z ,,żywą historią”
Wpisany przez W. Paczkowski   
wtorek, 22 września 2009 21:06

70-ta rocznica wkroczenia Armii Czerwonej na tereny dawnej RP, była okazją dla uczniów klasy II a i II b naszego Liceum, do uczestnictwa w niezwykłej lekcji historii. (GALERIA)

 
Klasa 1b integrowała się w Gdańsku
Wpisany przez Ola Michalska   
niedziela, 13 września 2009 08:34

 W piątek 11 września klasa IB uczestniczyła w jednodniowym wyjeździe integracyjnym do Gdańska, organizowanym przez wychowawcę Piotra Pietruczuka. Wspaniała organizacja podróży i atrakcje turystyczne dostarczyły uczniom wielu wrażeń, a jednocześnie cennych informacji o historycznej przeszłości tego miejsca. (zdjęcia w GALERII) 

 
Maturzyści 2009 - matura na 100%
Wpisany przez Katarzyna Tyburska   
środa, 01 lipca 2009 13:57

Miło nam poinformować, że wszyscy zdaliście egzamin maturalny. Wspólnie osiągnęliśmy wynik 100%. Dziękujemy i gratulujemy! Oto uśrednione wyniki każdej klasy

 
<< Początek < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 Następna > Ostatnie >>

Strona 73 z 77

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj91
mod_vvisit_counterWczoraj218
mod_vvisit_counterW tym tygodniu309
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2617

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

 Z regulaminu Liceum (...) 
- Rada Rodziców może występować do dyrektora i innych organów szkoły lub placówki, organu prowadzacego szkołę lub placówkę oraz organu sprawującego nadzór pedagogiczny z wnioskami i opiniami we wszystkich sprawach szkoły lub placówki.