Strona główna
Wyprawa do Kotliny Kłodzkiej
Wpisany przez II D   
niedziela, 26 września 2010 10:52

13 września klasa II D pojechała do Kotliny Kłodzkiej z wypadem do Pragi. Pierwszego dnia korzystaliśmy z uroków aquaparku. Drugi dzień był pełen atrakcji – zwiedzanie kopalni złota w miasteczku Złota Rzeka, poszukiwanie skarbów, jazda kolejką górską i pływanie łodzią w podziemnych jaskiniach.

 
Kolejna matura na 100 procent

Uczniowie III LO doskonale poradzili sobie z tegoroczną maturą, uzyskując wyniki lepsze od średniej wojewówdzkiej. Oto szczegółowe zestawienie z podziałem na poszczególne klasy.

 
Dzień Patrona III LO
Wpisany przez Michał Szymański   
poniedziałek, 14 czerwca 2010 10:49

Elementem tegorocznych obchodów Dnia Patrona w naszej szkole był konkurs na esej - ,,Interpretacja myśli Jana Pawła II”.

 
Buntuję się więc jestem
Wpisany przez Michał Szymański   
wtorek, 08 czerwca 2010 00:06

Pod takim hasłem odbył się Ogólnopolski Konkurs Poezji organizowany przez MDK przy ul. Bema w Elblągu. Uczestnicy musieli nadesłać 5 własnych tekstów poetyckich, dotychczas nigdzie niepublikowanych i nienagrodzonych. Komisja pod przewodnictwem pani Janiny Dziwniel-Stępki przyznała nagrody i wyróżnienia.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

  • II nagrodę otrzymała Monika Kwapisz - Ia
  • III nagrodę- Milena Mazanowska - IIa
  • Wyróżnienia uzyskali także Inez Szwedowska i Łukasz Krajewski z kl. - Ia .

Wiersze uczniów III LO zamieszczone będą w wydanym przez MDK tomiku poezji. Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpi 20 czerwca.

 
Byliśmy w Anglii...
Wpisany przez Agnieszka Bronś   
piątek, 18 czerwca 2010 09:57

W dniach 9-15 czerwca 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Anglii. Wspólnie z uczniami I LO spędziliśmy niezapomniany tydzień w Wielkiej Brytanii. Naszą podróż rozpoczęliśmy od wizyty w Londynie, gdzie zwiedzając jego najsłynniejsze miejsca poznawaliśmy zarówno niezwykłą historię i bogactwo kulturowe, jak i współczesne oblicze tego wielomilionowego miasta.

 
Szkolny festiwal artystyczny
Wpisany przez Julia Nieżurawska   
środa, 09 czerwca 2010 22:24

Szkolny festiwal artystyczny9 czerwca na scenie kina "Orzeł" odbył się szkolny festiwal artystyczny. Pierwszą edycję uświetnił m. in wykład ks. doktora Stefana Ewertowskiego, który przybliżył nam obraz świata, widziany oczyma Jana Pawła II. Dodatkowo mogliśmy podziwiać konkursowe występy naszych koleżanek i kolegów z klas I i II.

 
Absolwenci 2010
Wpisany przez Julia Nieżurawska   
piątek, 14 maja 2010 12:14

30 kwietnia w kinie Światowid pożegnaliśmy uczniów klas III. Część artystyczną przygotowała klasa IIa, były również tradycyjne przemówienia, uśmiechy i podziękowania oraz uroczyste rozdanie świadectw. Nagrodzone zostały wybitne uczennice - Magdalena Purcka 5,44, Joanna Warmińska 5,19, Karolina Sarnowska 5,13 oraz Agnieszka Zaborowska finalistka XXXIII Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki.

Naszym wspaniałym absolwentom życzymy jak najlepszych wyników z egzaminów maturalnych i dostania się na wymarzone studia. Zdjęcia z uroczystości w galerii "Absolwenici 2010".

 
<< Początek < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnie >>

Strona 73 z 81

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj127
mod_vvisit_counterW tym tygodniu486
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1833

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

 Z regulaminu Liceum (...)
- „Szczęśliwy numerek” nie zwalnia ucznia z pisania zapowiedzianych prac klasowych i sprawdzianów, udziału w zapowiedzianym ustnym powtórzeniu materiału, posiadania pisemnych prac domowych.