Strona główna
Święto Konstytucji
Wpisany przez P. Pietruczuk   
poniedziałek, 03 maja 2010 22:19

Młodzież III LO wzięła udział w miejskich obchodach Święta Konstytucji 3-go Maja. W dniu 3 maja 2010 w uroczystościach na Placu Króla Kazimierza Jagiellończyka reprezentował naszą szkołę poczet sztandarowy, który pomimo niesprzyjającej pogody dumnie prezentował sztandar III LO.

 
Szkolni artyści fotografii i rysunku
Wpisany przez Magda Jędrzejewska   
czwartek, 29 kwietnia 2010 21:48

W bieżącym roku szkolnym w naszym liceum odbył  się przegląd artystyczny w dwóch kategoriach - fotografii oraz rysunku. Oto kilka prac naszych szkolnych artystów. Tytuły galerii:

  1. Marta Rygasiewicz
  2. Natalia Bogrec
  3. Ofelia
  4. Marta Podobińska
 
Gdy tylko zakwitły żonkile…
Wpisany przez Karolina Żyra   
środa, 28 kwietnia 2010 16:24

W dniu 24 kwietnia 2010 r. wolontariusze III LO tradycyjnie przyłączyli się do akcji „Żonkilowe Pola Nadziei”, organizowanej w Elblągu cyklicznie od pięciu lat w celu pozyskiwania środków na rzecz Hospicjum św. Jerzego.  Tego słonecznego, sobotniego dnia w godz. od 10.00 do 16.00 kwestowaliśmy na ulicach naszego miasta, rozdając „żonkilowe pamiątki”.

 
Najlepszych mówców szukajcie w III LO
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 marca 2010 12:51
Mateusz GrzybickiW sobotę 27 marca  w Bydgoszczy odbyły się 16 już, narodowe finały międzynarodowego konkursu krasomówczego w języku angielskim - Public Speaking Competition, pod auspicjami Księcia Edynburga.
Prawdziwymi championami po raz kolejny okazali się dwaj   uczniowie naszej szkoły: Mateusz Grzybicki (IIc) zajął pierwsze miejsce w kraju i oczywiście jako kolejny reprezentant III LO będzie bronił barw Polski w trakcie finału międzynarodowego w Londynie, w maju br.
 
Francuska wiosna recytatorska
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 29 kwietnia 2010 14:21

28 kwietnia 2010 r. odbył się w naszym liceum I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI FRANCUSKIEJ. W konkursie wzięło udział 26 uczniów elbląskich liceów: nr 2, 3 i 4.W repertuarze recytatorów znalazły się utwory takich klasyków jak: Guillaume Apollinaire, Charles Baudelaire, Jacques Prevert, Paul Verlaine i innych. (Galeria "poezja francuska")

 
Ogłoszenie Dyrekcji III LO
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 12 kwietnia 2010 13:19

W związku z trwającą żałobą narodową cała społeczność III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Elblągu pragnie złożyć hołd pamięci tragicznie zmarłemu Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej oraz wszystkim osobom, które zginęły w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem.

 
Filip Ciesielski Laureatem
Wpisany przez A. Bronś   
niedziela, 28 marca 2010 12:44

Filip Ciesielski Laureatem Olimpiady Języka Angielskiego Regent College!

24 marca odbyła się finałowa część ustna zawodów II stopnia OJA, organizowanej przez Regent College w Elblągu. W II etapie Olimpiady, do części pisemnej przystąpiło 150 uczniów z kilku województw. Natomiast do ścisłego finału, zakwalifikowało się 22 uczniów. Filip Ciesielski z kl. IIa zajął ostatecznie bardzo wysokie 7 miejsce, zdobywając jednocześnie indeks Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych.

Gratulujemy serdecznie !!!

 
<< Początek < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnie >>

Strona 77 z 84

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj66
mod_vvisit_counterWczoraj124
mod_vvisit_counterW tym tygodniu421
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2740

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

Z regulaminu Liceum (...) uczeń ma obowiązek:

- systematycznego i aktywnego uczestnictwa w zajęciach lekcyjnych oraz w innych zajęciach i uroczystościach organizowanych przez szkołę (np. edukacja filmowa i teatralna, szkolne dni sportu, obchody Dnia Patrona, itp.),