Strona główna
Otrzęsiny klas pierwszych
Wpisany przez W. Paczkowski   

Otrzęsiny w klimatach kiczu czyli ,,Kicz Party w Klubie Garnizonowym”

1.10.2009r. w Klubie Garnizonowym na ulicy Mierosławskiego, jak tradycja nakazuje, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych III LO. (zdjęcia w GALERII) 

 
Język otwiera drzwi!
Wpisany przez M. Lipińska   
niedziela, 27 września 2009 23:54

Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy Europejskim Dniem Języków.

 
II D sprzątała świat
Wpisany przez II D   
środa, 23 września 2009 20:01

W piątek 18 września klasa II D, pod przewodnictwem pana Tomasza Stężały, ruszyła na Gęsią Górę górę Ludendorffa, aby ''sprzątać świat''. Jak na klasę biologiczno-chemiczną przystało, oczyszczali teren z odpadów z dużym zaangażowaniem, czego efektem są pięć pękatych worków śmieci. (GALERIA)

 
Można głosować na wspomnienia z wakacji
Wpisany przez Administrator   
Na konkurs fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" swoje prace przysłało 8 autorów. Niektórzy jedno zdjęcie, inni kilkanaście. Poszę oglądać fotografie w GALERII i głosować (tylko 1 raz na 24 godz.) przy pomocy sondy. Nazwiska autorów ujawnimy ok. 15 października.
 
Pomóżmy Kasi!
Wpisany przez Agnieszka Bronś   
czwartek, 24 września 2009 19:53

W najbliższych dniach w naszej szkole odbędzie się szereg imprez mających na celu zbiórkę pieniędzy, a tym samym włączenie się w ogólnopolską już kampanię „na rzecz Kasi”. Kasia, która w maju uległa poważnemu wypadkowi, dziś jest uczennicą naszej szkoły i czeka ją kosztowna rehabilitacja oraz zakup niezbędnych do codziennego funkcjonowania protez kończyn.

 
Spotkanie z ,,żywą historią”
Wpisany przez W. Paczkowski   
wtorek, 22 września 2009 21:06

70-ta rocznica wkroczenia Armii Czerwonej na tereny dawnej RP, była okazją dla uczniów klasy II a i II b naszego Liceum, do uczestnictwa w niezwykłej lekcji historii. (GALERIA)

 
Klasa 1b integrowała się w Gdańsku
Wpisany przez Ola Michalska   
niedziela, 13 września 2009 08:34

 W piątek 11 września klasa IB uczestniczyła w jednodniowym wyjeździe integracyjnym do Gdańska, organizowanym przez wychowawcę Piotra Pietruczuka. Wspaniała organizacja podróży i atrakcje turystyczne dostarczyły uczniom wielu wrażeń, a jednocześnie cennych informacji o historycznej przeszłości tego miejsca. (zdjęcia w GALERII) 

 
<< Początek < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnie >>

Strona 77 z 81

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj127
mod_vvisit_counterW tym tygodniu486
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1833

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

Z regulaminu Liceum (...) uczeń ma obowiązek:

- systematycznego i aktywnego uczestnictwa w zajęciach lekcyjnych oraz w innych zajęciach i uroczystościach organizowanych przez szkołę (np. edukacja filmowa i teatralna, szkolne dni sportu, obchody Dnia Patrona, itp.),