Strona główna
Adepci golfa
Wpisany przez T. Stężała   
środa, 29 września 2010 22:18

23 września grupa uczniów naszej szkoły pod miała możliwość uczestniczenia w zajęciach akademii golfa "Sand Valley" w Pasłęku. Dzięki pięknej pogodzie i cierpliwemu tenerowi udało się opanować podstawowe uderzenia i komendy. Kierownictwo "Sand Valley" planuje współpracę ze szkołą w ramach propagowania tej szlachetnej gry w naszym mieście. Kolejne zajęcia już wkrótce.

 
III d i III e w Olsztynie
Wpisany przez Dominika Tworzydło   
niedziela, 26 września 2010 21:59
21.09.2010 r. uczniowie klas III d i III e, pod opieką pani Doroty Zakrzewskiej, pana Tomasza Stężały oraz pana Mirosława Hula, wyjechali na Targi Międzyszkolne, odbywające się w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. 
 
Kolejna matura na 100 procent

Uczniowie III LO doskonale poradzili sobie z tegoroczną maturą, uzyskując wyniki lepsze od średniej wojewówdzkiej. Oto szczegółowe zestawienie z podziałem na poszczególne klasy.

 
Dzień Patrona III LO
Wpisany przez Michał Szymański   
poniedziałek, 14 czerwca 2010 10:49

Elementem tegorocznych obchodów Dnia Patrona w naszej szkole był konkurs na esej - ,,Interpretacja myśli Jana Pawła II”.

 
Wyprawa do Kotliny Kłodzkiej
Wpisany przez II D   
niedziela, 26 września 2010 10:52

13 września klasa II D pojechała do Kotliny Kłodzkiej z wypadem do Pragi. Pierwszego dnia korzystaliśmy z uroków aquaparku. Drugi dzień był pełen atrakcji – zwiedzanie kopalni złota w miasteczku Złota Rzeka, poszukiwanie skarbów, jazda kolejką górską i pływanie łodzią w podziemnych jaskiniach.

 
Byliśmy w Anglii...
Wpisany przez Agnieszka Bronś   
piątek, 18 czerwca 2010 09:57

W dniach 9-15 czerwca 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Anglii. Wspólnie z uczniami I LO spędziliśmy niezapomniany tydzień w Wielkiej Brytanii. Naszą podróż rozpoczęliśmy od wizyty w Londynie, gdzie zwiedzając jego najsłynniejsze miejsca poznawaliśmy zarówno niezwykłą historię i bogactwo kulturowe, jak i współczesne oblicze tego wielomilionowego miasta.

 
Szkolny festiwal artystyczny
Wpisany przez Julia Nieżurawska   
środa, 09 czerwca 2010 22:24

Szkolny festiwal artystyczny9 czerwca na scenie kina "Orzeł" odbył się szkolny festiwal artystyczny. Pierwszą edycję uświetnił m. in wykład ks. doktora Stefana Ewertowskiego, który przybliżył nam obraz świata, widziany oczyma Jana Pawła II. Dodatkowo mogliśmy podziwiać konkursowe występy naszych koleżanek i kolegów z klas I i II.

 
<< Początek < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Następna > Ostatnie >>

Strona 83 z 91

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj42
mod_vvisit_counterWczoraj150
mod_vvisit_counterW tym tygodniu332
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3174

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

Z regulaminu Liceum (...) uczeń ma obowiązek:

- systematycznego i aktywnego uczestnictwa w zajęciach lekcyjnych oraz w innych zajęciach i uroczystościach organizowanych przez szkołę (np. edukacja filmowa i teatralna, szkolne dni sportu, obchody Dnia Patrona, itp.),