Strona główna
Dzień Patrona III LO
Wpisany przez Michał Szymański   
poniedziałek, 14 czerwca 2010 10:49

Elementem tegorocznych obchodów Dnia Patrona w naszej szkole był konkurs na esej - ,,Interpretacja myśli Jana Pawła II”.

 
Szkolny festiwal artystyczny
Wpisany przez Julia Nieżurawska   
środa, 09 czerwca 2010 22:24

Szkolny festiwal artystyczny9 czerwca na scenie kina "Orzeł" odbył się szkolny festiwal artystyczny. Pierwszą edycję uświetnił m. in wykład ks. doktora Stefana Ewertowskiego, który przybliżył nam obraz świata, widziany oczyma Jana Pawła II. Dodatkowo mogliśmy podziwiać konkursowe występy naszych koleżanek i kolegów z klas I i II.

 
Absolwenci 2010
Wpisany przez Julia Nieżurawska   
piątek, 14 maja 2010 12:14

30 kwietnia w kinie Światowid pożegnaliśmy uczniów klas III. Część artystyczną przygotowała klasa IIa, były również tradycyjne przemówienia, uśmiechy i podziękowania oraz uroczyste rozdanie świadectw. Nagrodzone zostały wybitne uczennice - Magdalena Purcka 5,44, Joanna Warmińska 5,19, Karolina Sarnowska 5,13 oraz Agnieszka Zaborowska finalistka XXXIII Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki.

Naszym wspaniałym absolwentom życzymy jak najlepszych wyników z egzaminów maturalnych i dostania się na wymarzone studia. Zdjęcia z uroczystości w galerii "Absolwenici 2010".

 
Matematyka dla III E
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 maja 2010 20:25
Maturzyści matematykę już zdawali ale wychowawczyni III E pani Halina Smoleńska nie wierzy, że wszystko umieją. Dlatego dla swojej klasy w każdy piątek w godz. 10.00-12.30 organizuje dodatkowe zajęcia.
 
Buntuję się więc jestem
Wpisany przez Michał Szymański   
wtorek, 08 czerwca 2010 00:06

Pod takim hasłem odbył się Ogólnopolski Konkurs Poezji organizowany przez MDK przy ul. Bema w Elblągu. Uczestnicy musieli nadesłać 5 własnych tekstów poetyckich, dotychczas nigdzie niepublikowanych i nienagrodzonych. Komisja pod przewodnictwem pani Janiny Dziwniel-Stępki przyznała nagrody i wyróżnienia.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

  • II nagrodę otrzymała Monika Kwapisz - Ia
  • III nagrodę- Milena Mazanowska - IIa
  • Wyróżnienia uzyskali także Inez Szwedowska i Łukasz Krajewski z kl. - Ia .

Wiersze uczniów III LO zamieszczone będą w wydanym przez MDK tomiku poezji. Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpi 20 czerwca.

 
65 rocznica zakończenia wojny
Wpisany przez P. Pietruczuk   
niedziela, 09 maja 2010 12:20

W sobotę 8 maja 2010 roku odbyły się na Cmentarzu Agrykola, przy grobach aliantów miejskie uroczystości obchodów 65 rocznicy zakończenia II wojny światowej. W uroczystościach tych młodzież III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II reprezentowana była przez poczet sztandarowy. Na zdjęciu widzimy poczet sztandarowy i sztandar III LO w trakcie uroczystości przeprowadzonej według ceremoniału wojskowego.

 
Święto Konstytucji
Wpisany przez P. Pietruczuk   
poniedziałek, 03 maja 2010 22:19

Młodzież III LO wzięła udział w miejskich obchodach Święta Konstytucji 3-go Maja. W dniu 3 maja 2010 w uroczystościach na Placu Króla Kazimierza Jagiellończyka reprezentował naszą szkołę poczet sztandarowy, który pomimo niesprzyjającej pogody dumnie prezentował sztandar III LO.

 
<< Początek < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Następna > Ostatnie >>

Strona 86 z 94

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj29
mod_vvisit_counterWczoraj94
mod_vvisit_counterW tym tygodniu262
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2619

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

 Z regulaminu Liceum (...) 
- Rada Rodziców może występować do dyrektora i innych organów szkoły lub placówki, organu prowadzacego szkołę lub placówkę oraz organu sprawującego nadzór pedagogiczny z wnioskami i opiniami we wszystkich sprawach szkoły lub placówki.