Strona główna
Ciepłe, bardzo mroźne jasełka
Wpisany przez W. Paczkowski   
poniedziałek, 21 grudnia 2009 10:09

19.12.2009r. uczniowie klasy IIa naszej szkoły wzięli udział w Elbląskich Spotkaniach Wigilijnych, przedstawiając ,,Wyjątki z Betlejem polskiego”- sztukę opracowaną przez p. Wojciecha Karpińskiego. Klasa II a jest ubiegłorocznym zwycięzcą konkursu przedstawień jasełkowych w III LO i przeglądu grup teatralnych organizowanych przez MDK. Atmosfera przedstawienia mimo mroźnej pogody była wyjątkowo ciepła, przedstawienie zostało nagrodzone gorącymi oklaskami elblążan. (zdjęcia w galerii)

 
Koncert kolęd w MDK
Wpisany przez Magdalena Jędrzejewska, Karolina Dziąbkowska, Paweł Gniewkowski   
niedziela, 20 grudnia 2009 10:11

18 grudnia w sali Młodzieżowego Domu Kultury odbył się koncert kolęd przygotowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Młodzi muzycy, pod opieką ks. Radosława Kluski, wykonali tradycyjne kolędy i anglojęzyczne utwory świąteczne w niecodziennej  aranżacji, z pogranicza bluesa, jazzu i funka. Oprócz części artystycznej przeprowadzono również kiermasz ciast i fotografii, z którego dochód przeznaczony został na prezenty dla małych pacjentów elbląskich szpitali.  (więcej zdjęć w galerii)

 
Konkurs fotograficzny "Wspomnienia z wakacji" rozstrzygnięty
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 października 2009 22:09

Przez ostatnie 4 tygodnie mogliście podziwiać i oceniać zdjęcia nadesłane na konkurs fotograficzny "Wspomnienia z wakacji". Decyzją czytelników naszego serwisu pierwsze trzy miejsca zdobyli następujący autorzy zdjęć:

  1. Paulina Białowąs - III a - galeria 4
  2. Dobrawa Koszelak - III e - galeria 3
  3. Maciej Kimso - I d - galeria 7

Gratulujemy wspaniałych przeżyć wakacyjnych i ciekawych zdjęć.

 
Szkolna akcja "na rzecz Kasi" dobiegła końca
Wpisany przez Mariola Babraj   
środa, 07 października 2009 21:22

Czasem tak niewiele trzeba, aby dobry pomysł przerodził się w efektywne działanie. I choć po drodze napotykamy wiele trudności, nigdy nie osiągnęlibyśmy zamierzonego celu bez wsparcia innych osób oraz wiary w powodzenie naszego przedsięwzięcia.

 
Sukces w konkursie piosenki
Wpisany przez Agnieszka Bronś   
piątek, 30 października 2009 23:44
W piątek (30 października) w Pasłęku odbyła się VII Edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej. Naszą szkołę reprezentowało troje uczestników:

- Katarzyna Noske (kl. Ie) z piosenką :”You Belong with Me” z repertuaru Taylor Swift.

- Olga Śliż (kl. IIIb) z akompaniamentem Magdaleny Jędrzejewskiej (IIa) z piosenką „Sway” z repertuaru Pussycat Dolls i Michael’a Buble.

- Łukasz Krajewski (kl. Ia) z piosenką „Heartshaped Box” z repertuaru Nirvany. Olga i Łukasz zajęli ex aequo II miejsce!!! (Zdjęcia z konkursu w galerii)

Serdecznie gratulujemy!

 
Nie tylko dla prawdziwych mężczyzn...
Wpisany przez Marek Grondecki & Kasia Kozieł   
piątek, 09 października 2009 13:47

WesterplatteW pewien "prawie" piękny czwartkowy poranek (8 października 2009) klasy IIa i IIb pod opieką pp. Paczkowskiego i Stężały udały się na wyjazd edukacyjny śladami walk z okresu II wojny Światowej. (zdjęcia z Helu w Galerii)

 
Otrzęsiny klas pierwszych
Wpisany przez W. Paczkowski   

Otrzęsiny w klimatach kiczu czyli ,,Kicz Party w Klubie Garnizonowym”

1.10.2009r. w Klubie Garnizonowym na ulicy Mierosławskiego, jak tradycja nakazuje, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych III LO. (zdjęcia w GALERII) 

 
<< Początek < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Następna > Ostatnie >>

Strona 89 z 94

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj16
mod_vvisit_counterWczoraj74
mod_vvisit_counterW tym tygodniu170
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2054

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

Z regulaminu Liceum (...) uczeń ma obowiązek:
- przestrzegania zasad kultury współżycia w stosunku do kolegów, nauczycieli i innych pracowników szkoły (np. nie trzyma rąk w kieszeni, w czasie lekcji nie żuje gumy, nie je, nie pije, itp.),
- przestrzegania zasad poprawności językowych i kultury języka,
- przestrzegania zasad poprawnej dyskusji,