Strona główna
Każdy może pomóc! - apel klasy Ic
Wpisany przez M. Lipińska   
piątek, 27 marca 2009 23:25
Tak, tak, wystarczy przynieść jakiś niepotrzebny w domu koc, sweter, trochę karmy, jakąś miskę metalową i można poprawić los biednych piesków i kotków ze schroniska w Elblągu. Klasa Ic  jest inicjatorem tej akcji. Gdybyś zobaczył smutek tych zwierząt i wielkie oczekiwanie na nowego właściciela, nie czekałbyś z pomocą tak długo!
 
Matematyka w zarządzaniu
Wpisany przez Carbolymer   
czwartek, 26 marca 2009 22:30

Zdjęcie z serwisu Zespołu Szkół Ekonomicznych w OlsztynieW odbytym 26 marca 2009 w Olsztynie konkursie "Matematyka w zarządzaniu" nasza szkoła tradycyjnie zaznaczyła swoją obecność wysokimi lokatami.

 
Na UMK
Wpisany przez M. Garnowski   
wtorek, 17 marca 2009 00:15

W dniu 3 marca 2009 grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w dniach otwartych organizowanych przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 
Żonkilowe pola nadziei w Elblągu
Wpisany przez Agnieszka Bronś   
sobota, 14 marca 2009 19:00

Od 12 lat hospicja w całej Polsce prowadzą Kampanię pod nazwą Pola Nadziei. Jest to szeroko zakrojona akcja zbierania funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów, oraz propagowanie idei hospicyjnej w społeczeństwie.

 
Turniej szachowy
Wpisany przez M. Garnowski   
wtorek, 17 marca 2009 00:45

W dniu 14 marca 2009 odbył się w naszej szkole turniej szachowy Chessmaster Cup, w którym wzięło udział 11 uczniów. Zwyciężył Marcin Kacpura przed Przemysławem Wielgo i Jakubem Piekartem. Wioleta Rasmus i Arkadiusz Aszyk otrzymali wyróżnienia.

Tabela wyników turnieju szachowego

 
Kilka fotek z konkursu Public Speaking Competition
Wpisany przez T. Stężała   
sobota, 14 marca 2009 23:45
Udział w konkursie krasomówczym Public Speaking Competition staje się pomału naszą szkolną tradycją. W finale regionalnym, który odbył się w sobotę, 14 marca 2009 w Sopocie, wystąpiła wspaniała czwórka mówców: Olga Kucewicz, Mateusz Grzybicki, Jakub Golik i Jagoda Przybysz. Trójka z nich, Olga, Mateusz i Kuba będą reprezentować  nasze liceum w finale ogólnopolskim w Bydgoszczy już 4 kwietnia. Good luck!
 
Bezprzewodowy Internet już jest
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 12 marca 2009 15:00

Pan Dyrektor Jan Zaborowski uległ namowom uczniów i zgodził się na uruchomienie bezprzewodowego Internetu w III LO.

 
<< Początek < Poprzednia 91 92 93 94 Następna > Ostatnie >>

Strona 93 z 94

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj29
mod_vvisit_counterWczoraj94
mod_vvisit_counterW tym tygodniu262
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2619

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

 Z regulaminu Liceum (...) uczeń ma obowiązek:

- Podczas zajęć uczeń powinien aktywnie uczestniczyć w lekcji, prowadzić notatki i wykonywać polecenia nauczyciela. Uczeń, który nie orientuje sie w temacie lekcji, odrabia prace domowe z innego przedmiotu czy zajmuje sie czymś innym może otrzymać ocenę niedostateczną lub pisemną uwagę.