Strona główna
Wyniki konkursu „Niepodległa na afiszu”

20180515_101046

Konkurs Niepodległa na afiszu” jest jednym z komponentów projektu „Młodzież wierna tradycjom niepodległości” realizowanego pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy przez III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu i Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.

 
Debata o stosunkach polsko-rosyjskich

DSCF8307

Dnia 7 czerwca, w ramach obchodów Dnia Języka Rosyjskiego, po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się debata poświęcona relacjom polsko-rosyjskim: Polska - Rosja. Im bliżej, tym dalej? Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów zajmujących się naukowo Rosją i pracujących na co dzień z językiem rosyjskim:dr Barbarę Kozak z Instytutu Słowiańszczyzny Wschodniej UWM w Olsztynie i dra Michała Glocka – absolwenta stosunków międzynarodowych UMK w Toruniu i pasjonata rosyjskiej floty morskiej.

 
Konkurs o Żołnierzach Wyklętych
Sara Syska z kl. 1a wyróżniona w ,,Konkursie o Żołnierzach Wyklętych” w nagrodę pojechała do Warszawy.
Prezentacja2
Fot. Sara Syska 1a.
W marcu wzięłam udział w konkursie o Żołnierzach Wyklętych, w którym musiałam napisać pracę literacką o wybranym żołnierzu. Zostałam wyróżniona, a nagrodą był wyjazd do Warszawy
 
Młodzi w Akcji

IMG_20180530_105803

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu Młodzi w Akcji uczniowie: Daria Werner i Artur Nowaczyk z 2b oraz Ola Sołtysik z 2c udali się z wizytą do Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich przy ul. Józefa Wybickiego w Elblągu.

 
Młodzi w Akcji

IMG_20180529_085111_1

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu Młodzi w Akcji uczniowie klasy 2b Daria Wójcik i Bartłomiej Brzeziński odwiedzili Niepubliczne Przedszkole Przyjaciele Kubusia przy ul. Struga w Elblągu.

 
Warto w życiu wszystko robić z pasją!
20180605_123628
5 czerwca w auli naszego liceum wykładem doktoranta WPiA UG, Pana Piotra Zielińskiego zakończyliśmy rok szkolno-akademicki 2017/18. Droga do kariery nie jest prosta, na sukces trzeba zapracować, czasami bardzo ciężko! Pan Piotr Zieliński jest tego przykładem.
 
GÓRA GROSZA
rr-1_1
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 94

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj39
mod_vvisit_counterWczoraj72
mod_vvisit_counterW tym tygodniu629
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1475

Sonda

Najbardziej lubię:
 

Pamiętaj !!!

 Z regulaminu Liceum (...) 
- Rada pedagogiczna może podjąć uchwałę o niepromowaniu do klasy programowo wyższej lub nieukończeniu szkoły przez ucznia, któremu w danej szkole po raz drugi z rzędu ustalono naganną roczną ocenę klasyfikacyjną zachowania.