Wycieczka do Poznania Drukuj Email

30 listopada uczniowie klasy IIIc wyruszyli na dwudniową wycieczkę do Poznania. Ich głównym celem było zwiedzenie wystawy Body Worlds, najliczniej odwiedzanej wystawy na świecie dotyczącej anatomii człowieka. Specjalnie dla naszych uczniów została zorganizowana również prezentacja Uniwersytetu Przyrodniczego, dzięki temu mogli oni zapoznać się z regułami rekrutacji oraz zwiedzić budynek jednej z lepszych uczelni w Polsce. Poza tym uczniowie w czasie wolnym mogli podziwiać uroki poznańskiej starówki.

Maturzyści uważają wycieczkę za bardzo udaną, ponieważ zobaczyli wnętrze ludzkiego ciała i poznali dużo ciekawostek biologicznych. Z zainteresowaniem obserwowali również miejsca pracy studentów Uniwersytetu Przyrodniczego. Wycieczka posłużyła także integracji klasy biologiczno-chemicznej. Organizacja wycieczki doszła do skutku dzięki staraniom dwóch wychowawców: Aleksandry Trochimczuk i Marioli Babraj.
Dzięki. Wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę.

Joanna Kustra, 3c

Zmieniony: sobota, 09 grudnia 2017 23:37