Strona główna Nowości Ile wart jest jeden punkt, czyli srebro dla koszykarek
Ile wart jest jeden punkt, czyli srebro dla koszykarek PDF Drukuj Email

WP_20171208_12_32_41_Pro1

Koszykarki naszego liceum zagrały w finale tegorocznej licealiady. Podczas turnieju rozegrały pierwsze spotkanie z drużyną ZSTI. Mecz układał się od samego początku pod dyktando naszych dziewczyn. Wielokrotnie w obronie realizowany był przechwyt piłki, który dawał możliwość wyprowadzenia punktowego kontrataku. Dziewczyny wygrały mecz 42:12 i awansowały do finału. Przeciwniczkami naszego zespołu została drużyna IV LO, która w pokonała w meczu półfinałowym I LO.

Do meczu finałowego dziewczęta przystąpiły mocno zmotywowane. Na boisku rywalizacja była zacięta, a wynik zmieniał się często, to na korzyść rywalek, a za chwilę prowadził nasz zespół. W końcowych minutach meczu dziewczyny musiały gonić przeciwniczki. Udało się z kontrataku zdobyć dwa punkty. To cenne dwa punkty, ale o jeden za mało, zabrakło niewiele. Mecz zakończył się wynikiem 23 :22 dla naszych rywalek i zdobyciem I miejsca.

Nasza szkolna reprezentacja osiągnęła kolejny raz podium, tym razem jest to wspaniałe drugie miejsce. Dziewczyny podczas całego turnieju grały doskonale reprezentując barwy naszego liceum. Reprezentacja w składzie: Julia Kruszewska, Lidia Karbowska, Natalia Filarska, Karolina Depka Marcela Ozga- Zajło, Patrycja Kinder, Kamila Moch, Aleksandra Pawłow, Lilianna Iwanicka, Aleksandra Jabłonowska.

Gratulacje!

WM.

WP_20171208_12_28_31_Pro.WP_20171208_12_29_39_Pro_1

WP_20171208_12_31_19_Pro_1

Zmieniony: wtorek, 19 grudnia 2017 22:53
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież