Strona główna Nowości Współpraca z PWSZ
Współpraca z PWSZ PDF Drukuj Email

20171221_umowa_z_malborkiem_i_III_LO42

21 grudnia 2017 r. podpisana została umowa o współpracy między Państwową Wyższą Szkołą Zawodową i III Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu przez Pana Rektora prof. dr. hab. inż. Zbigniewa Walczaka i Panią Dyrektor Beatę Orzech. Współpraca umożliwi zacieśnienie stosunków między społecznością akademicką PWSZ i społecznością uczniowską III LO.

Młodzież będzie uczestniczyła w wykładach akademickich, w szczególności w wykładach otwartych, oraz zajęciach praktycznych, seminariach, warsztatach, konkursach, a także w innych działaniach popularyzujących wiedzę i naukę. Studenci PWSZ zaprezentują młodzieży naszej szkoły swoje prace dyplomowe. Uczelnia wspierać będzie inicjatywy dotyczące współpracy oświatowej, których cel to zacieśnienie relacji edukacyjnych, aby młodzież pogłębiała swoją wiedzę o doświadczenie akademickie.

D. Huszcza-Sawicka

Zmieniony: poniedziałek, 12 lutego 2018 09:09