Strona główna Nowości Po co komu wolontariat ?
Po co komu wolontariat ? PDF Drukuj Email
images
W dniu 24.04.2018 r ( wtorek ) przedstawiciele uczniów - wolontariuszy naszej szkoły, Gabrysia Mirecka IIc, Paula Hoppe IIc, Weronika Kusik IIc , Kamila Mańkowska Ib, Wiktoria Czapniewska Ib, uczestniczyli w II konferencji organizowanej przez ZSISiU w Elblagu pod tytułem "Po co komu wolontariat?"
Przedstawiciele instytucji elbląskich współpracujących z wolontariuszami przedstawili obszary w jakich wolontariusz może wspierać swoją pomocą podopiecznych Hospicjum " Niezapominajka" Miejski Dom Pomocy Społecznej, PCK, Dom Starców . Na konferencji odbyło się równiez podsumowanie konkursu " Wiedzy o wolontariacie", który wygrała wśród szkół ponadgimnazjalnych uczennica naszej szkoły , kl.Ib Kamila Mańkowska - GRATULUJEMY!!!
Zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia w szeregi naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu!!!
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież