Strona główna Nowości Biegi na medal
Biegi na medal PDF Drukuj Email

20180423_120712

Dnia 23.04.2018 r. w Parku Modrzewie w Elblągu odbyła się LICEALIADA 2017/2018 w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawodnicy z naszej szkoły dzielnie walczyli o miejsca na podium, mierząc się z wyznaczonym dystansem.

Wśród dziewcząt z klas pierwszych brały udział: Natalia Nowakowska, Kinga Dzienisz oraz Zuzanna Rejman, która usytuowała się na miejscu pierwszym, zdobywając złoty medal. Chłopców z klas pierwszych reprezentowali: Radosław Pasik, Jakub Weis, Michał Jeremicz.

Zawodniczkami z klas drugich były: Gabriela Mirecka, Paula Hoppe oraz Wiktoria Majewska, która zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal. Spośród chłopców startowali: Bernard Czyż, Bartłomiej Brzeziński i Wojciech Wojtyna, który dobiegając do mety jako drugi, otrzymał srebro.

Dziewczęta z klas trzecich reprezentowała Marlena Wójcik.

W punktacji drużynowej nasze zawodniczki usytuowały się na miejscu pierwszym, a zawodnicy na trzecim.

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy naszym medalistom jak i pozostałym uczestnikom za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów !

Wiktoria Majewska, kl. IIb

20180423_121933.20180423_122527

 

 


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież