Strona główna Nowości Warto w życiu wszystko robić z pasją!
Warto w życiu wszystko robić z pasją! PDF Drukuj Email
20180605_123628
5 czerwca w auli naszego liceum wykładem doktoranta WPiA UG, Pana Piotra Zielińskiego zakończyliśmy rok szkolno-akademicki 2017/18. Droga do kariery nie jest prosta, na sukces trzeba zapracować, czasami bardzo ciężko! Pan Piotr Zieliński jest tego przykładem.
To postać wyjątkowa, niezwykle uzdolniona. Jego kariera studencka i naukowa to pasmo sukcesów-zaangażowanie w pracę studenckich kół naukowych, fundacji liczne stypendia naukowe m.inn. dziekana, rektora WPiA, Nagroda Czerwonej Róży dla najlepszego studenta Wybrzeża ( samochód osobowy toyota yaris), prestiżowa Nagroda Miasta Gdańska Dla Młodych Naukowców im. J. Uphagena ( 2018 r.). To dla nas zaszczyt, że byliśmy uczniami a w przyszłości może zostaniemy studentami Pana P. Zielińskiego. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę kl. 2a.