Strona główna Wybitni...
Zapisali się w historii szkoły Drukuj Email

LAUREACI OLIMPIAD 

Rok

Nazwisko i imię

Rodzaj olimpiady

Nauczyciel uczący

1995

Bogusławska Paulina

XIX Olimpiada Języka Angielskiego

 

1995

Klobukowski Leszek

Olimpiada Geograficzna

Mołczanowicz Krystyna

1996

Klobukowski Leszek

IX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

 

1996

Rogowski Tomasz

XXXVII Olimpiada WoS

 

1996

Rogowski Tomasz

"Parlamentaryzm w Polsce" Olimpiada Historyczna

Pietruczuk Piotr

1999

Stanek Maciej

Brązowy medal w V Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - sekcja piłki ręcznej MKS "TRUSO"

 

2000

Curkan Elona

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Zaborowska Alicja

2003

Szyszkowska Janina

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Zaborowska Alicja

2003

Wieszczek Krzysztof

XXXIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Zaborowski / Maciesza

2007

Łabicka Magdalena

laureat etapu wojewódzkiego XXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Karmasz Małgorzata

2009

Korszuń Karol

XXXV Olimpiada Historyczna

Pietruczuk Piotr

 

 

 

LAUREACI KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH

Rok

Nazwisko i imię

Rodzaj konkursu

Nauczyciel uczący

1996

Klobukowski Leszek

Konkurs Wiedzy Ekonomiczno-Prawnej

Leonhardt Ryszard

1996

Szostakowska Dorota

"Moja szkoła - szkołą przedsiębiorczości"

Leonhardt Ryszard

1996

Grudzińska Magda

"Moja szkoła - szkołą przedsiębiorczości"

Leonhardt Ryszard

1996

Deorocki Patryk

"Moja szkoła - szkołą przedsiębiorczości"

Leonhardt Ryszard

1996

Nowak Przemysław

"Kangur Matematyczny"

Kurzawska Anna

1996

Smoleński Mateusz

Konkurs Matematyczny

Kurzawska Anna

1997

Bardzik Paweł

Konkurs Języka Francuskiego

 

1997

Kaczorowska Magda

Konkurs Języka Francuskiego

 

1997

Wróblewski Michał

Konkurs Języka Francuskiego

 

1997

Bazela Paweł

Konkurs Języka Francuskiego

 

1997

Smoleński Mateusz

Konkurs Matematyczny

 

1997

Stańczyk Marcin

Konkurs Matematyczny

Smoleńska Halina

1998

Smoleński Mateusz

"Kangur Matematyczny"

Smoleńska Halina

1999

Dorocińska Katarzyna

International Public Speaking Competition w Londynie

Wenzel Karolina

1999

Kalka Ewa

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych

 

1999

Korbolewska Olga

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych

 

1999

Smoleński Mateusz

"Kangur Matematyczny"

Smoleńska Halina

1999

Dorocińska Katarzyna

International Public Speaking Competition w Londynie

Wenzel Karolina

2000

Kotyński Łukasz

International Public Speaking Competition w Londynie

Wenzel Karolina

2000

Kurta Magdalena

III miejsce w Ogólnopolskiej Akcji Katolickiej i Ministra

Sawicka Danuta

Edukacji Narodowej pt. "Znaczenie 2000 lat chrześcijaństwa

w historii i kulturze narodu polskiego"

2000

Gwiazdowski Grzegorz

Mistrz Polski na 5000 m w Torowych Mistrzostwach

 

Polski we wrotkarstwie szybkim

 

2001

Stępień Grzegorz

I miejsce-Jesienny Marszobieg na Orientację "Jantar 2001"

 

2001

Wieszczek Krzysztof

laureat - XLVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Zaborowski / Maciesza

2002

Korzeniowski Filip

Mistrz Polski Juniorów Młodszych 2001/02

 

2002

Korzeniowski Filip

I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych

 

2002

Kulik Marcin

Mistrz Polski Juniorów Młodszych 2001/02

 

2002

Kulik Marcin

I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych

 

2002

Sierbińska Agata

laureatka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Zaborowski Jan

2002

Kanty Katarzyna

laureatka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Zaborowski Jan

2003

Margol Jacek

laureat ogólnopolski-Public Speaking Competition

Wenzel / Lasek

2004

Modrzewski Jakub

I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Karate WKF

 

2004

Trąbski Maciej

International Public Speaking Competition 2004

 

2004

Makowski Tomasz

International Public Speaking Competition 2004

 

2004

Pobłocka Edyta

XIV Olimpiada Teologii Katolickiej "Jan Paweł II"

 

2004

Siulińska Malwina

Konkurs Chemiczny "Wygraj Indeks"

 

2004

Panasiuk Paula

XX Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej

 

2006

Zambrzycka Karolina

II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej (etap diecezjalny)

 

2006

Kraska Aleksandra

laureat XI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Średniowieczu

 

2007

Ossowski Maksymilian

laureat ogólnopolskiego konkursu DEUTSCHFREUND 2007

Lipińska Małgorzata

2007

Fraś Nicole

laureat ogólnopolskiego konkursu DEUTSCHFREUND 2007

2007

Połom Magda

laureat ogólnopolskiego konkursu DEUTSCHFREUND 2007

2007

Stankiewicz Karol

laureat XIV edycji ogólnopolskiego konkursu matematycznego ALFIK

Smoleńska Halina

2007

Sadowy Damian

laureat XIV edycji ogólnopolskiego konkursu matematycznego ALFIK

2007

Purcka Magdalena

laureat XIV edycji ogólnopolskiego konkursu matematycznego ALFIK

2007

Szczerkowski Krzysztof

laureat XIV edycji ogólnopolskiego konkursu matematycznego ALFIK

2008

Stężała Michał

Finalista Międzynarodowy, Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Londyn 2008

Anna Lasek

2008

Ossowski Maximilian

Ogólnopolski Konkurs Deutschfreund 2008

Lipińska Małgorzata

2008

Niźniak Aleksandra

Ogólnopolski Konkurs Deutschfreund 2008

2009

Gałażyn Mateusz

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat V stopnia

Makowska Jadwiga

2009

Marszelewski Radosław

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat V stopnia

2009

Kostrzewski Łukasz

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat III stopnia

2009

Gromadowska Paulina

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat II stopnia

2009

Zajkowska Olga

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat II stopnia

2009

Kercheva Bianka

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat II stopnia

2009

Hołda Agnieszka

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat I stopnia

2009

Konupek Grzegorz

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat I stopnia

2009

Szczerkowski Krzysztof

Konkurs "Test Matematyka Plus" - laureat I stopnia z wyróżnieniem

2000

Kotyński Łukasz

International Public Speaking Competition w Londynie

Wenzel Karolina

2010

Grzybicki Mateusz

Finalista Międzynarodowy, Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Londyn 2010

Lasek Anna/ Stężała Tomasz

2010

Naradzynkowski Karol

Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Londyn 2010

Bronś Agnieszka/ Stężała Tomasz

2011

Naradzynkowski Karol

Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Bydgodszcz 2011

Bronś Agnieszka

2011

Trendowicz Mateusz

V miejsce w IX Edycji Konkursu Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej (etap centralny)

Garnowski Mirosław

Grudzień Bartosz

Purcki Piotr

Ulenberg Michał

2015

Jabłońska Justyna

II miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wodnych konkurencja "MOC"

Garnowski Mirosław

2015

Gieniusz Joanna

Laureat I edycji Konkursu Wiedzy o Mediach

Nowosad Marek

2015

Korczak Klaudia

Laureat I edycji Konkursu Wiedzy o Mediach

Nowosad Marek

2015

Malinowska Paulina

Finalistka XXV Olimpiady Teologii Katolckiej. Laureatka II miejsca w etapie diecezjalnym

Cybulski Tomasz

2016

Kaczyński Mateusz

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Fizycznego "Wygraj Indeks"

Garnowski Mirosław

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach wojewódzkich

Rok

Nazwisko i imię

Rodzaj konkursu

Nauczyciel uczący

1995

Pawluc Patryk

laureat konkursu "ELMA" 95

 

1996

Konczyński Radosław

laureat konkursu "ELMA" 96

 

1998

Skuratowicz Jakub

"Kangur Matematyczny" - finalista

 

1998

Nowak Agnieszka

"Kangur Matematyczny" - finalista

 

1998

Dańczyszyn Kamila

"Kangur Matematyczny" - finalista

 

1998

Sosiński Grzegorz

"Kangur Matematyczny" - finalista

 

1998

Bardzik Wojciech

"Kangur Matematyczny" - finalista

 

1998

Rak Jacek

"Kangur Matematyczny" - finalista

 

1999

Piórkowska Katarzyna

III miejsce drużynowo "Matematyka w zarządzaniu"

 

1999

Nowak Przemysław

"Kangur Matematyczny" - finalista

 

1999

Sosiński Grzegorz

laureat konkursu "ELMA" 99

 

2000

Ebert Natalia

I miejsce w skoku wzwyż w "Licealiadzie"

 

2000

Golmontowicz Tomasz

srebrny medal w biegu na 1500 m w "Licealiadzie"

 

2000

Ronżewska Adriana

laureat konkursu "ELMA" 2000

 

2000

Bazela Maciej

laureat konkursu "ELMA" 2000

 

2000

Kulik Marcin

brązowy medal w biegu na 800 m w "Licealiadzie"

 

2001

Rzepnicka Agata

III miejsce w sztafecie 6x50 m dziewcząt "Licealiada pływacka"

 

Kłos Aleksandra

Szysz Magda

Draheim Joanna

Mazur Katarzyna

Hoffman Weronika

2001

Ciechanowicz Dominika

laureat konkursu "ELMA" 2001

 

2001

Steczyńska Patrycja

II miejsce w konkursie jęz. francuskiego dla szkół srednich W-MODN w E-gu

Margol Zofia

2001

Daszkiewicz Aleksandra

III miejsce w V edycji "Matematyka w Zarządzaniu"

Makowska Jadwiga

Kropiwnicka Anna

Romanowska Magdalena

2002

Margol Jacek

I miejsce w VI edycji "Matematyka w Zarządzaniu"

Makowska Jadwiga

Romanowska Magdalena

Sumińska Monika

2002

Kowalkowska Kamila

laureat konkursu "ELMA" 2002

 

2002

Dobrołęcki Radosław

I miejsce - plakat "Matematyka w Zarządzaniu"

Makowska Jadwiga

2002

Szymańska Magdalena

I miejsce w koszykówce dziewcząt "Licealiada 2001/02"

Pawłow/Lewandowska

Chudzyńska Monika

Sienkiewicz Aleksandra

Kosiewicz Aleksandra

Karpiuk Katarzyna

Popis Daria

Sowa Katarzyna

Sokołowska Sylwia

2003

Zabroń Anna

III miejsce w tenisie stołowym dziewcząt - "Licealiada 2002/03"

Pawłow Dorota

Trybuś Justyna

2003

Jackowska Paula

III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt - "Licealiada 2002/03"

Pawłow/Lewandowska

Popis Daria

Rogińska Anna

Ławrynowicz Katarzyna

Linkiewicz Aleksandra

Bagnowska Kamila

Bednarska Marika

2003

Korzeniowski Filip

II miejsce w piłce ręcznej chłopców "Licealiada 2002/03"

 

Kulik Marcin

2004

Rychcik Marlena

XIX Olimpiada Ekologiczna - finalista

 

2004

Sznajderowicz Anna

XIX Olimpiada Ekologiczna - finalista

 

2004

Romańska Pola

Konkurs Języka Angielskiego - finalista

 

2004

Kosiacki Paweł

Konkurs Języka Angielskiego - finalista

 

2004

Kućmierowski Piotr

VIII edycja Wiedzy o Unii Europejskiej - finalista

 

2004

Mielcarzewicz Daria

XXXIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

 

2004

Lis Joanna

Konkurs Chemiczny "Wygraj Indeks"

 

2006

Garnowski Michał

finalista VI Regionalnego Turnieju Fizycznego

 

2006

Kosacki Paweł

finalista VI Regionalnego Turnieju Fizycznego

 

2006

Ronewicz Karol

finalista VI Regionalnego Turnieju Fizycznego

 

2008

Szkiler Paweł

III miejsce w konkursie "Zarządzanie matematyką"

Makowska Jadwiga

Galażyn Mateusz

Piekart Piotr

2008

Gałażyn Mateusz

V Miejsce w Finale VIII Regionalnego Turnieju Fizycznego

Garnowski Mirosław

Skórczyński Szymon

Szkiler Paweł

2008

Lasoń Martyna

Udział w finale wojewódzkim XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

 

2008

Piekart Piotr

VIII miejsce w Warmińsko-Mazurkisch VI Zawodach Matematycznych

Makowska Jadwiga

2008

Gałażyn Mateusz

VI miejsce w Warmińsko-Mazurkisch VI Zawodach Matematycznych

Makowska Jadwiga

2009

Szczerkowski Krzysztof

II miejsce w XIII edycji wojewódzkiego konkursu Matematyka w Zarządzaniu

Makowska Jadwiga

Gałażyn Mateusz

Piekart Piotr

2009

Kusy Tomasz

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

Smoleńska Halina

Purcka Magdalena

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

2009

Sadowy Damian

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

Makowska Jadwiga

Piekart Piotr

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

Piekart Jakub

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

2009

Hermanowicz Paweł

Laureat II Miejsca w drugim etapie XXXV Olimpiady Geograficznej i XVIII Olimpiady Nautologicznej

Łukaszewicz Ewa

2011

Baran Patrycja

Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”

Jesionka Elżbieta

Aszyk Arkadiusz

2011

Grzybicki Mateusz

I i II miejsce w LII Edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (etap okręgowy)

Nowosad Marek

Gniewkowski Paweł

2011

Gniewkowski Paweł

III miejsce w XXIV Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej
(etap okręgowy)

Gracz Magdalena

2011

Prusinowski Maciej

I miejsce w konkursie fotograficznym "Różnorodność gatunkowa grzybów i porostów na Warmii i Mazurach w obszarze tematycznym Grzyby"

Karmasz Małgorzata

2012

Szymak Katarzyna

Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”

Banach Paweł

2012

Niemidomski Maciej

VII miejsce w X Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych

Kujawska Małgorzata

2012

Żebryk Agata

II miejsce i tytuł finalisty w XVI edycji konkursu "Matematyka w Zarządzaniu"

Orkiszewska Ewa

Czerniakowski Jakub

Perzanowski Emil

2012

Olszewski Tomasz

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

Kujawska Małgorzata

2012

Pędrak Maciej

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

Kujawska Małgorzata

2013

Kołosowska Natalia

III miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Woda - największy skarb natury"

Karmasz Małgorzata

2014

Siedzielnik Magdalena

Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”

Banach Paweł

Wańdoch Maciej

2014

Konarzewska Paulina

Laureatka Konkursu "Europa - społeczeństwo, gospodarka, polityka, kultura"

Nowosad Marek

2014

Pędrak Maciej

"Kangru Matematyczny" - bardzo dobry wynik

Kujawska Małgorzata

2014

Pieczulski Adam

"Kangur Matematyczny" - wyróżnienie

Kujawska Małgorzata

2014

Białousz Kamila

Nagroda w Wojewódzkim Konkurskie Eko-Literackim

Karmasz Małgorzata

Nagroda w Wojewódzkim Konkurskie Plastycznym

2014

Jatkowski Piotr

II miejsce w XVIII edycji konkursu "Matematyka w Zarządzaniu"

Kujawska Małgorzata

Futrega Michał

Pieczulski Adam

2014

Boś Tomasz

III miejsce w XVIII edycji konkursu "Matematyka w Zarządzaniu"

Kujawska Małgorzata

Papiernik Paweł

Plewka Maciej

2014

Futrega Michał

I miejsce w Konkursie Matematycznym "Rozwiąż i Ty"

Kujawska Małgorzata

2014

Jatkowski Piotr

VIII miejsce w Konkursie Matematycznym "Rozwiąż i Ty"

Kujawska Małgorzata

2014

Plewka Maciej

IX miejsce w Konkursie Matematycznym "Rozwiąż i Ty"

Kujawska Małgorzata

2015

Pamfil Michał

IV miejse w województwie. Finalista etapu okręgowego XLI Olimpiady Historycznej

Rakowska Teresa

2015

Oleszczuk Monika

I miejsce w konkursie pt. "Ja - obywatel Unii Europejskiej"

Nowosad Marek

Przygoda Weronika

Tomczyk Marlena

2015

Wileńska Magdalena

II miejsce w konkursie fotograficznym "Magia światła w przyrodzie"

Karmasz Małgorzata

2016

Tańska Klaudia

III miejsce w wojewódzkim konkursie literackim "Poezja warmińsko-mazurskich wód"

Karmasz Małgorzata

 

 

 

FINALIŚCI OLIMPIAD

Rok

Nazwisko i imię

Rodzaj olimpiady

Nauczyciel uczący

1995

Molicki Marek

XXXVI Olimpiada WoS

 

1995

Schetz Adriana

VII Olimpiada Filozoficzna

 

1995

Nowosielska Magda

X Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Karmasz Małgorzata

1996

Rogowski Tomasz

Olimpiada Historyczna

Pietruczuk Piotr

1996

Brewczyńska Ewa

XV Olimpiada Języka Łacińskiego

Ostrowska Beata

1997

Szyszko Magdalena

XXXVIII Olimpiada WoS

 

1998

Bełza Joanna

Olimpiada LiJP - Konkurs Mickiewiczowski

 

1999

Kowal Sylwia

Olimpiada Historyczna

Pietruczuk Piotr

2000

Kotyński Łukasz

XXIV Olimpiada Języka Angielskiego

Wenzel Karolina

2000

Curkan Elona

XXXI Olimpiada Języka Rosyjskiego

Zaborowska Alicja

2000

Kołodziejczyk Maria

IV Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Sidorkiewicz Krzysztof

2000

Wroński Sławomir

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Sidorkiewicz Krzysztof

2000

Bączkiewicz Małgorzata

Zachodniopomorska Olimpiada Wiedzy o UE

Sidorkiewicz Krzysztof

2001

Kołodziejczyk Maria

XLII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Sidorkiewicz Krzysztof

2001

Latuszek Krzysztofa

Olimpiada Geograficzna

Mołczanowicz Krystyna

2001

Curkan Elona

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Zaborowska Alicja

2001

Szyszkowska Janina

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Zaborowska Alicja

2002

Margol Jacek

Olimpiada Geograficzna

Mołczanowicz Krystyna

2002

Guźniczak Marta

Olimpiada Historyczna

Pietruczuk Piotr

2002

Wieszczek Krzysztof

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego + nagroda specjalna

Zaborowski / Maciesza

2002

Szyszkowska Janina

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Zaborowska Alicja

2003

Margol Jacek

Olimpiada Języka Angielskiego

Wenzel / Lasek

2003

Kowalczyk Marta

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego + nagroda specjalna

Zaborowski / Maciesza

2004

Kućmierowski Piotr

XLV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

2004

Wroński Grzegorz

XI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka - finalista

 

2006

Marciniak Magdalena

Finalistka XVI Olimpiady Teologii Katolickiej "Dekalog w nauczaniu Jana Pawła II"

 

2007

Połom Magdalena

Finalistka XVII Olimpiady Teologii Katolockiej "Trwajcie mocni w wierze"

 

2007

Korszuń Karol

Finalista I Olimpiady Mediewistycznej

Pietruczuk Piotr

2008

Korszuń Karol

Finalista II Olimpiady Mediewistycznej

Pietruczuk Piotr

2009

Korszuń Karol

Finalista III Olimpiady Mediewistycznej

Pietruczuk Piotr

2009

Zaborowska Agnieszka

XXXIII Olimpiada Artystyczna w sekcji muzyki

-

2011

Ciesielski Filip

III miejsce VII Konkursie Języka Angielskiego
Polski Północno-Wschodniej

Bronś Agnieszka

2012

Czerniakowski Jakub

Finalista XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej

Garnowski Mirosław

2012

Czerniakowski Jakub

Finaliści 61 Olimpiady Fizycznej

Garnowski Mirosław

Żebryk Agata

2013

Gołębiewska Ewa

Finalistka zawodów III stopnia XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Maciesza Katarzyna

2013

Butkiewicz Mateusz

Finalista XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Stężała Tomasz

Chmielewski Krzysztof

Udział w finale wojewódzkim XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Olipra Janina

Karmasz Małgorzata

2013

Matwiejczuk Przemysław

Finaliści XXXIX Olimpiady Wiedzy Technicznej na Etapie Wojewódzkim

Garnowski Mirosław

Papiernik Paweł

Pieczulski Adam

2014

Malinowska Paulina

I miejsce w etapie diecezjalnym XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej

Radomski Piotr

2014

Matwiejczuk Przemysław

XL Olimpiada Wiedzy Technicznej

Garnowski Mirosław

2014

Adam Pieczulski

Finalista okręgowy LXIII Olimpiady Fizycznej

Garnowski Mirosław

2014

Butkiewicz Mateusz

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Karmasz Małgorzata

Wańdoch Maciej

2014

Pamfil Michał

Finalista zawodów III stopnia XVIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Huszcza-Sawicka Danuta

2015

Tyburska Julia

Laureatka wojewódzka Ogólnpolskiej XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Zakwalifikowała się do etapu centralnego.

Huszcza-Sawicka Danuta

2015

Adamczyk Agnieszka

II miejsce w etapie rejonowym Ogólnppolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Karmasz Małgorzata

2016

Flisikowska Marta

Finalistka XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej

ks. Klimkowski Mariusz

2016

Tyburska Julia

Finalista XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Huszcza-Sawicka Danuta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALIŚCI KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH

Rok

Nazwisko i imię

Rodzaj konkursu

Nauczyciel uczący

1996

Ptasznik Magadlena

XXXII Konkurs Chemiczny

 

1996

Radowska Małgorzata

XXXII Konkurs Chemiczny

 

1996

Chrulska Dorota

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

1998

Kozak Aleksandra

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierzy polskich"

 

1999

Wołoch Lucyna

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Pietruczuk Piotr

1999

Kowalczyk Natalia

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Pietruczuk Piotr

1999

Orszewski Marek

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Pietruczuk Piotr

2001

Margol Jacek

National Finals of Public Speaking Competition

Wenzel / Lasek

2001

Kozłowska Marta

National Finals of Public Speaking Competition

Wenzel Karolina

2001

Wieszczek Krzysztof

III nagroda - 46 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Zaborowski / Maciesza

2002

Woźniak Marta

nagroda II stopnia - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Teatrze

Zaborowski Jan

2003

Makowski Tomasz

finalista ogólnopolski-Public Speaking Competition

Wenzel Karolina

2003

Chrobot Stefan

finalista ogólnopolski-Public Speaking Competition

Wenzel Karolina

2003

Ławrynowicz Jacek

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

Hul Mirosław

2003

Sierbińska Agata

finalistka XV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Zaborowski Jan

2003

Kanty Katarzyna

finalistka XV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Zaborowski Jan

2009

Piekart Piotr

Finalista IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl

Makowska Jadwiga

2013

Szarejko Aleksandra

Finalistki 24. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Huszcza-Sawicka Danuta

Małopelsza Joanna

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach międzyszkolnych

Rok

Nazwisko i imię

Rodzaj konkursu

Nauczyciel uczący

2001

Kowalkowska Kamila

laureatka-konkurs z okazji filmu "Ziemia obiecana" (org. WOK)

 

2002

Kłos Aleksandra

I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej

 

Łącz Marta

 

2002

Ruczyńska Aleksandra

II miejsce - Ekologia i Geografia Bałtyku

 

2002

Gaul Małgorzata

III miejsce - Ekologia i Geografia Bałtyku

 

2008

III LO

I miejsce w VI edycji turnieju "Na Olimpijskim Szlaku"

 

2011

III LO

I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej

Pankowski Janusz

2012

Szczucka Marta

V miejsce w II etapie XVII Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

Pankowski Janusz

Stancel Katarzyna

2013

Gołębiewska Ewa

II miejsce w konkursie na najlepiej przeprowadzoną debatę oksfordzką "Chwała czy hańba zwyciężonym?"

Rakowska Teresa

Fiłonowicz Filip

Miszk Marta

Papiernik Katarzyna

2013

III LO

III miejsce w Finale Powiatowym W-M Turniej o Ruchu Drogowym

Pankowski Janusz

2013

Kłosińska Agata

II miejsce w kategorii Szkoła Ponadgimnazjalna w konkursie "Ślady historii najnowszej w mojej miejscowości"

Rakowska Teresa

Gołębiewska Ewa

Grabowska Alicja

Hajdukiewicz Weronika

III miejsce w kategorii Szkoła Ponadgimnazjalna w konkursie "Ślady historii najnowszej w mojej miejscowości"

Płachta Karol

Szczypska Dominika

Studziński Arkadiusz

Bulczak Karolina

Mączkowska Irmina

Tomczyk Martyna

Romanowska Aleksandra

2014

Sławska Paulina

III miejsce w Rejonowych Misstrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Pankowski Janusz

Pieczątka Monika

Tomczak Anna

Przekopowicz Aleksandra

Trawczyńska Marta

Kolaa Lucyna

2015

Adamczyk Agnieszka

II miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Pankowski Janusz

2016

III LO

II miejsce w Mistrzostwach Województwa W-M Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

Maciesza Waldemar

2016

III LO

III miejsce w Finale Powiatowym W-M Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Pankowski Janusz

Konkursy międzynarodowe

Rok

Nazwisko i imię

Rodzaj konkursu

Nauczyciel uczący

1999

Dorocińska Katarzyna

International Public Speaking Competition w Londynie

Wenzel Karolina

2000

Kotyński Łukasz

International Public Speaking Competition w Londynie

Wenzel Karolina

2008

Stężała Michał

Finalista Międzynarodowy, Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Londyn 2008

Lasek Anna

2010

Grzybicki Mateusz

Finalista Międzynarodowy, Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Londyn 2010

Lasek Anna/ Stężała Tomasz

2010

Naradzynkowski Karol

Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Bydgoszcz 2010

Bronś Agnieszka/ Stężała Tomasz

2011

Naradzynkowski Karol

Laureat Ogólnopolski - International Public Speaking Competition, Bydgodszcz 2011

Bronś Agnieszka

Zmieniony: niedziela, 27 listopada 2016 00:24
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież