Strona główna Nowości Studniówka 2017 – ...nasze wspomnienia są wciąż żywe...
Studniówka 2017 – ...nasze wspomnienia są wciąż żywe... PDF Drukuj Email

a62Za nami tegoroczna studniówka III Liceum, która odbyła się 7 stycznia w hali MOSiR.  
Już od początku wrażenie robiła pięknie wystrojona sala, która wprowadziła nas w niesamowitą  atmosferę. Po motywującym do dobrej zabawy, ale i również późniejszej nauki przemówieniu Pana Dyrektora, przyszedł czas na poloneza. Dla wielu z nas był to oczywiście wielki moment. Mimo stresu, który nam towarzyszył, taniec wyszedł wspaniale i była to zapowiedź równie wspaniałej zabawy, która trwała do późna. Całą noc przetańczyliśmy dzięki DJowi, który zaserwował nam przeróżne hity, od disco, po pop, od utworów najnowszych, po te dobrze nam znane już od dawna. Część artystyczna składała się z występu tanecznego oraz pokazu filmu wykonanego przez naszych utalentowanych uczniów. Wielką furorę zrobiła fotobudka, dzięki której mogliśmy zrobić sobie zdjęcia upamiętniające ten bal. 

Nie ma żadnych wątpliwości, że ten wieczór był zorganizowany wzorowo. Niesamowita atmosfera towarzyszyła nam jeszcze długo po studniówce. Nasze wspomnienia są wciąż żywe i z pewnością będziemy je trzymać w pamięci jeszcze przez lata. 

Udowodniliśmy już, że potrafimy się świetnie bawić! Teraz już tylko wyczekujemy matury. Poprzez jej wyniki postaramy się dowieść, że jako uczniowie III LO reprezentujemy równie wysoki poziom - wprost proporcjonalny do tego, jaki zaprezentowaliśmy na naszym balu.

Pamela Gawęcka, kl. IIIa

 Obszerna fotorelacja dostępna na stronie:

https://info.elblag.pl/17,48622,-Zobacz-jak-podczas-Studniowki-bawili-sie-maturzysci-III-LO.html

Zmieniony: środa, 15 marca 2017 12:04
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież