Strona główna Nowości Patrycja Markowska w finale Public Speaking Competition
Patrycja Markowska w finale Public Speaking Competition PDF Drukuj Email
sobota, 04 marca 2017 15:45

pat1

2 marca odbył się w Gdańsku konkurs wygłaszania przemówień w języku angielskim (Public Speaking Competition).Był to etap okręgowy konkursu, startowało 18 zawodników z Gdańska, Gdyni. Słupska, Chojnic oraz z Elbląga. Nasze miasto i naszą szkołę reprezentowali Patrycja Markowskaz kl.3b oraz Mateusz Dudek z kl.1a. Temat wiodący konkursu w tym roku to: ‘Peace is not an absence of war’. Oboje zaprezentowali się bardzo dobrze w swoich 5-minutowych wystąpieniach. Szczególny sukces odniosła Patrycja, gdyż zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu konkursu, który odbędzie się pod koniec miesiąca w Bydgoszczy. Gratulacje dla Patrycji i Mateusza. Resztę uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu!

 

Anna Lasek


 

 

 

Zmieniony: piątek, 17 marca 2017 20:12
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież