Strona główna Nowości Speaking in Public
Speaking in Public PDF Drukuj Email

15 marca 2017r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu „Speaking in Public”. Jest to konkurs przemówień publicznych w języku angielskim skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych z Elbląga i okolic. W tym roku gościliśmy uczniów z Elbląga, Fromborka i Braniewa. W jury zasiedli: p. Mariola Chodakowska-Malkiewicz, p. Aleksandra Trochimczuk, p. Arkadiusz Trochimczuk. Wśród 14 uczestników jury wyłoniło 7 laureatów, w tym jedną osobę wybraną przez publiczność. Laureatami zostali:

I miejsce: Jakub Pilimon z Gimnazjum nr 3 w Braniewie

II miejsce: Franciszek Sikora z Gimnazjum nr 3 w Elblągu

III miejsce: Antoni Frączek z Gimnazjum przy PZSZ w Elblągu

IV miejsce: Paulina Burszta z Gimnazjum nr 9 w Elblągu

Wyróżnienia: Oliwia Sienkiewicz z Gimnazjum we Fromborku, Emilia Kwapiszewska z Gimnazjum przy PZSM w Elblągu, Weronika Olszewska z Gimnazjum nr 3 w Elblągu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie się do konkursu oraz uczniom, którzy prowadzili konkurs: Darii Daszkiewicz z Ib oraz Kamilowi Świniarskiemu z Ia.

Organizatorki konkursu:

Agnieszka Bronś i Aleksandra Trochimczuk