Strona główna Nowości Narodowe Czytanie „Wesela” w III Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu
Narodowe Czytanie „Wesela” w III Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu PDF Drukuj Email

Młodzież III LO od 27 do 31 marca 2017 r. uczestniczyła w Projekcie Narodowe Czytanie „Wesela”. Maturzyści czytali dzieło Stanisława Wyspiańskiego koleżankom i kolegom z młodszych klas. Z tej okazji przygotowane zostały pomysłowe kostiumy, scenografie, prezentacje. Uczniowie mieli okazję nie tylko przypomnieć sobie ważne w polskiej kulturze dzieło, ale również wykazać się kreatywnością. Na czas czytania „Wesela” szkolna biblioteka i czytelnia zamieniły się w bronowicką chatę, a uczniowie bawili się niemal tak dobrze jak goście Pana Młodego.

Artykuł i zdjęcia na nowej stronie:3loelblag.edupage.org

Zmieniony: poniedziałek, 03 kwietnia 2017 20:19