Strona główna Nowości „WIEM NA BANK”
„WIEM NA BANK” PDF Drukuj Email

zdjecie_104 kwietnia 2017 roku młodzież III LO uczestniczyła w regionalnym konkursie „Wiem na bank”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych wiedzą ekonomiczną związaną z procesem zakładania firmy, jej zarządzaniem, prowadzeniem finansów i bankowością.

Naszą szkołę w tym roku reprezentowali: Kamila Głogowska klasa Id, Artur Nowaczyk klasa Id, Łukasz Wierciński klasa Ia oraz Oskar Błaszczyk klasa Ia.

Zadaniem 80-ciu uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań, sprawdzającego ich indywidualną wiedzę ekonomiczną, a także wykonanie projektu grupowego. Bardzo miło nam poinformować, że wśród zwycięzców znalazł się Oskar Błaszczyk z klasy Ia zdobywając drugie miejsce i zabierając ze sobą cenne nagrody.

Gratulacje!!!

Magdalena Gracz