Strona główna Nowości Marsz Zdrowia
Marsz Zdrowia PDF Drukuj Email

2

W sobotę, 30 września 2017 r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Marszu Zdrowia organizowanym przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek. Uczniowie klasy Ic i II c przeszli w różowym korowodzie ulicami naszego miasta, propagując zdrowy styl życia oraz profilaktykę chorób nowotworowych a szczególnie wagę badań we wczesnym wykrywaniu raka piersi. Uczniowie przygotowali hasła propagujące ideę marszu. Konkurs na najlepsze hasło zostanie rozstrzygnięty za pośrednictwem specjalnej aplikacji na portalu społecznościowym facebook, gdzie odbędzie się głosowanie. Już dziś zachęcamy do oddania głosów na pracę naszych uczniów. Szczegóły w następnym materiale.

Ewa Piwcewicz

eee_1

.eee_3

 

Zmieniony: poniedziałek, 02 października 2017 16:51
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież