Strona główna Nowości Europejski Dzień Języków Obcych
Europejski Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email

Tradycyjnie obchodzony 26 września, Europejski Dzień Języków zawitał do naszej szkoły 6 października. Tym razem wszyscy nauczyciele języków obcych postanowili "zjednoczyć siły"i przygotować atrakcje zarówno dla uczniów, jak i pozostałych nauczycieli. Po raz pierwszy na drzwiach sal lekcyjnych i korytarzach pojawiły się plakaty oraz napisy w 6 nauczanych językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Niektóre z nich świetnie oddawały klimat pracy w szkole.

Zwieńczeniem Dnia Języków stał się interaktywny Quiz Kahoot dla uczniów klas I, w którym należało wykazać nie tylko podstawową wiedzą na temat krajów i języków europejskich, ale również refleksem :) W pierwszej, i miejmy nadzieję nie ostatniej, edycji QUIZU I miejsce zajęła drużyna w składzie:Kamila Skowrońska (kl. I b), Aleksandra Pawłow (kl. I c) oraz Kamila Moch (kl. I c).

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

20171006_094244.20171006_094836